Maxton Design Achterspoiler (met verticale stangen) Lexus RC Mk1
Artikelnummer: LE-RC-1-RD1+RD2GMaxton Design Achterspoiler (met verticale stangen) Lexus RC Mk1
Deze achterspoiler
- Niet compatibel met de trekhaak.
De achterspoiler met diffuser, geschikt voor de Lexus RC Mk1, is een element dat op het onderste deel van de achterbumper wordt gemonteerd en de auto een agressievere en dynamischere uitstraling geeft.
Het onderdeel is ontworpen op basis van 3D-modellen van de daadwerkelijke carrosserie, gemaakt met een moderne scanner, wat een perfecte pasvorm garandeert . Bij aankoop van dit product ontvangt u de achterspoiler met diffuser en een bijbehorende montageset. Het product is in de fabriek beschermd met een folie om krassen tijdens transport te voorkomen.
Het product is gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof. Dit materiaal wordt veel gebruikt in de auto-industrie.
De achterspoiler met diffuser verbetert niet alleen het uiterlijk van de auto , maar verbreedt de achterkant optisch en geeft de auto een sportiever karakter. De diffuser verlaagt de auto bovendien optisch en voegt een onderscheidend karakter toe. Het element is ontworpen met het oog op eenvoudige montage en een perfecte pasvorm op de originele bumper .
Belangrijkste productkenmerken:
- speciaal ontworpen voor een specifiek automodel;
- sportieve nadruk op de achterkant van de carrosserie dankzij de diffuser;
- optische verbreding en verlaging van het achterprofiel van het voertuig;
- gemaakt van duurzaam ABS-kunststof;
- bestand tegen weersomstandigheden en UV-straling;
- Nauwkeurig vakmanschap en een hoogwaardige afwerking;
- eenvoudige installatie.
Het grootste verschil zit hem in de veranderingen die je meteen opvallen. De in eigen huis ontwikkelde onderdelen van Maxton Design benadrukken de lijnen van de carrosserie en verlagen het silhouet optisch. Dankzij de precieze pasvorm gaat het effect naadloos over in de rest van de carrosserie. Begin met wat het meest in het oog springt.
Ook voor Professionele Montage van dit Artikel kan u bij ons terecht.
Afhalen bij ons mogelijk op Afspraak.
Levertijd 20-30 dagen.
