Maxton Design Zijskirts Diffusers V.2 Cupra Leon ST / Hatchback Aero Mk1 / Mk1 Facelift
Artikelnummer: CU-LE-1F-AERO-SD2GMaxton Design Zijskirts Diffusers V.2 Cupra Leon ST / Hatchback Aero Mk1 / Mk1 Facelift
past op:
Cupra Leon Hatchback Aero Mk1 Facelift 2024 -
Cupra Leon ST Aero Mk1 Facelift 2024 -
Cupra Leon Hatchback Aero Mk1 2020 - 2024
Cupra Leon ST Aero Mk1 2020 - 2024
COMPLETE SET BEVAT: Zijskirts Diffusers
Maxton Design is een gerenommeerde fabrikant van visuele tuning-elementen. Het bedrijf is al vele jaren actief in de auto- industrie en heeft een stevige positie op de wereldmarkt verworven. Ons assortiment is rijk aan hoogwaardige sideskirts, spoilers, bumpers, splitters en diffusers. Ook zijn er originele accessoires zoals spatborden, wenkbrauwen en lichtlijsten. De genoemde onderdelen zorgen voor een visuele metamorfose van uw auto en een verbetering van de aerodynamica. Maxton Design maakt tuning-componenten voor veel verschillende automerken, waaronder de Cupra Leon ST / Hatchback Aero Mk1 / Mk1 Facelift. Een voorbeeld hiervan zijn deze opvallende sideskirts en diffusers. Ze behoeven geen extra lak en hebben een zeldzame vorm.
Waarom is het de moeite waard om te kiezen voor de Cupra Leon ST / Hatchback Aero Mk1 / Mk1 Facelift sideskirts diffusers? - Ze zijn bestand tegen vocht - Ze hebben een UV-afstotende laag - Ze zijn klaar voor direct gebruik - Ze hebben het TÜV MATERIALGUTACHTEN-certificaat.
De diffusers in de zijskirts voor de Cupra Leon ST / Hatchback Aero Mk1 / Mk1 Facelift zijn vervaardigd uit ABS van de hoogste kwaliteit. Het materiaal staat bekend om zijn stevigheid, flexibiliteit en weerstand tegen beschadiging en schadelijke invloeden van weersomstandigheden. Het wordt universeel gebruikt bij de productie van tuningcomponenten en elementaire voertuiguitrustingen. De diffusers in de zijskirts van Maxton Design zijn TÜV MATERIALGUTACHTEN-gecertificeerd. Ze zijn voorzien van een speciale beschermlaag om ze te beschermen tegen de schadelijke invloed van uv-straling.
De diffusers in de zijskirts van de Cupra Leon ST / Hatchback Aero Mk1 / Mk1 Facelift zorgen voor een visuele verlaging van de carrosserie en versterken het racesilhouet. Ze verbinden de tuningelementen aan de voor- en achterzijde van de auto met elkaar en creëren een esthetisch aantrekkelijke compositie. Deze diffusers in de zijskirts worden geleverd inclusief montagekit.
Levertijd 35 dagen.


