Maxton Carbon
Maxton Design Prepreg Carbon Fiber Rear Diffuser BMW X7 M-Pack G07 / G07 Facelift (versie met trekhaak)
Artikelnummer: CF-BM-X7-07F-MPACK-RS2+RS2R+RSD1 -245-PMaxton Design Prepreg Carbon Fiber Rear Diffuser BMW X7 M-Pack G07 / G07 Facelift (versie met trekhaak)
past :
BMW X7 M-Pack G07 Facelift 2022 -
BMW X7 M-Pack G07 2018 - 2022
De achterdiffusor is geschikt voor gebruik op een trekhaak.
Nadat u de diffuser hebt geïnstalleerd, kunnen er problemen optreden met de juiste werking van de Smart Opener-functie.
Prepreg koolstofvezelmaterialen kenmerken zich door een hoge duurzaamheid en een laag gewicht. Koolstofvezel wordt veel gebruikt in de autosport, met name in de aerodynamica van voertuigen. Diverse soorten spoilers, diffusers, splitters en flaps worden vaak van koolstofvezel gemaakt.

In onze Carbon Division - een productieafdeling gespecialiseerd in carbon - worden de elementen die wij aanbieden geproduceerd, waaronder de Rear Diffuser voor de BMW X7 M-Pack G07 / G07 Facelift. De Rear Diffuser is een aerodynamisch onderdeel aan de voorzijde dat het onderste deel van de achterbumper bedekt.

De diffuser aan de achterzijde verlaagt de carrosserie zowel visueel als fysiek. Dit vermindert de luchtstroom onder de auto met 2 centimeter. De diffuser is voorzien van montagegaten. Deze gaten voorkomen dat de structuur van het element wordt verstoord, zonder dat dit ten koste gaat van de stevigheid.
De achterste diffuser is gemaakt in Polen. Hij is gemaakt door middel van thermo-drukbehandeling. Koolstofvezel wordt uitgehard onder hoge temperatuur en hoge druk. Hiervoor wordt een autoclaaf gebruikt. Dit is de modernste methode voor koolstofproductie en garandeert een uitstekend effect - zowel qua sterkte als visuele eigenschappen.

Wij versturen carbonproducten goed beveiligd: naast gewone folie die het onderdeel beschermt tegen krassen, gebruiken we ook veel noppenfolie en een beschermmat om het product tijdens het transport te beschermen tegen stoten en trillingen.

Levertijd 56 dagen.
